W tym wideo zobaczysz jak zarobiłem na Youtubie w miesiąc 4518,04 zł. Sprawdź! Wyzwanie 21-dni: …

source

how to make $300 per day with clickbank

28 COMMENTS

 1. Oprawki są delikatnie na Ciebie za duże, to znaczy za szerokie i obramówki za grube. Nie pasują do Twojej twarzy po prostu, warto skorzystać z pomocy doświadczonej sprzedawczyni, najlepiej w lokalnym sklepie nie siecówce typu Vision Express gdyż z mojego doświadczenia tamtejsze panie w ogóle nie znają się na estetyce, albo mają podejście "byle sprzedać". Pozdrawiam i dzięki za te materiały

 2. Autentyczne przykłady i historie, które wzbudzają emocje sprzedają najlepiej. Copywriting to temat rzeka. Mam wrażenie, że dzisiaj nie ma ogłoszeń dla copywriterów, tylko dla osób, które piszą teksty na zlecenie, czyli twórców contentu. Oczywiście content writing jest bezcenny, bo to element całego marketingu online, a dzięki zaangażowanym odbiorcom łatwiej jest copywriterowi stworzyć trafną i skuteczną reklamę. Wydaje mi się, że dobry copywriter potrzebuje także wiedzy i zrozumienia z obszar psychologii, marketingu, socjologii. Od ośmiu lat zajmuję się gównie contentem, ponieważ nie znalazłam miejsca do szlifowania warsztatu jako copywriter, co jest moim marzeniem zawodowym. Copywriting jest dynamiczny, a działania copywritera są mierzalne. Jestem samoukiem (na materiałach amerykańskich edukatorów np. Alex Catonii, ), ale jeszcze nie miałam okazji się sprawdzić na szerszą skalę 🙂

 3. Temat ciekawy, może warto się nauczyć, bo w sumie w Polsce rynek reklamy już dawno sięgnął dna 😛 ale z drugiej strony pewnie multum jest takich ludzi i cudem będzie się wybicie ponad przeciętność.

 4. Jak zwykle bardzo dobry odcinek ,dużo mega wiedzy . Kupiłem ostatnio dwie książki 1 to ;Tajniki warsztatu legendarnego copywritera ' a druga ;David Ogilvy o reklamie . Adrian co byś tu jeszcze z tematycznej literatury dodał od siebie ?

 5. Witaj Adrian !
  Mówisz żeby oferować produkt który wyróżnia się na tle konkurencji (rozwiązuje problem)
  Co w przypadku gdy produkuje nowoczesne meble ?
  Bardzo chciałbym wprowadzić jakąś innowacje ale jakie problemy może rozwiązać stół lub stolik kawowy ?
  Materiały z których produkuje stoliki są wysokiej jakości co odróżnia mnie od sklepów jak np. Ikea ale czy to wystarczy ?
  Powiedz mi proszę czy dobrze cię rozumiem .
  Z góry dziękuje za odpowiedź 😀

 6. Super film! Dużo się dowiedziałem, nawet nie myślałem, że na tym można zrobić taki biznes :D. Poza tym chciałem zapytać, czy w wieku 18 lat powinno się próbować coś takiego praktykować, w sensie próba inwestowania w takie rzeczy jak Pański kurs i tym podobne. Jak miałem przyjemność zauważyć większość ludzi tym tematem (zakładaniem i prowadzeniem własnego biznesu) zajmuje się trochę później (wnioskuje po wieku osiągnięcia sukcesów, między innymi Pana), dlatego chciałem zasięgnąć wiedzy od człowieka z pewnym doświadczeniem i zapytać, czy powinienem skupić się na nauce (pójść studia) czy zainwestować czas w rozwój w tym kierunku.

  Pozdrawiam.

 7. Cześć Adrian. Nagrał byś coś o pisaniu dobrych opisów w e-sklepach i na marketplaceach (gdzie oferujemy przykładowo dziesiątki, setki lub tysiące produktow) i o jakich różnicach należy pamiętać w porównaniu do sprzedaży kursów, poza tym że będą one zdecydowanie różnić się długością opisu?

 8. Witam. Mam problem, ponieważ zakupiłam 21dniowe wyzwanie + bonusy i nie mam do tego wszystkiego dostępu mimo, że już wysłałam maila dwa tygodnie temu. Prosiłbym o pomoc w tej sprawie. Pozdrawiam

 9. Niestety rynek psują zdolne licealistki, które za zestaw kosmetyków są w stanie zapewnić korporacjom "kopirajting" na każdy temat. Tak więc te 10 tys/m to z d. wzięte. Odpuście sobie tę branżę, chyba że działacie na swoje konto i markę osobistą (blog, vblog itd.)

 10. Cieszę się z twojego sukcesu Panie Adrianie! Byle do przodu, pamiętam jak jeszcze jakiś czas temu miał Pan jakieś 3/4 tysiące subskrybcji! Od tego czasu jestem właściwie w tej społeczności! Pozdrawiam cieplutko!

Comments are closed.